Tanie perfumy - gdzie ich szukać, żeby nie kupić podróbki?

Tanie perfumyCzy wiesz, że perfumy należą do najczęściej podrabianych produktów na świecie, a wartość czarnego rynku kosmetyków zapachowych szacuje się na setki miliardów dolarów? Wiele osób niestety dało się „naciąć”, często zupełnie nieświadomie używając podrobionych perfum i zachodząc w głowę, jak to możliwe, że teoretycznie markowy produkt jest tak nietrwały i dyskusyjny pod względem jakości aromatu. Jeśli z jednej strony szukasz tanich perfum, a z drugiej chcesz wyeliminować ryzyko natrafienia na podróbkę, to po garść wskazówek zajrzyj do naszego artykułu.

Nie tylko offline

Najskuteczniejszym sposobem na to, aby kupić oryginalne tanie perfumy, jest wybranie się po nie do stacjonarnej drogerii lub perfumerii. W takich miejscach rzeczywiście nie trafiają się podróbki, dlatego jeśli masz czas i lubisz chodzić po sklepach, to ten sposób jest godny polecenia.

Jeśli jednak nie narzekasz na nadmiar czasu i cenisz sobie zakupy w Internecie, z dostawą produktów prosto do domu, to jak najbardziej możesz kupić tanie perfumy online, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka natrafienia na podróbkę. Wystarczy tylko znaleźć zaufanego, zweryfikowanego przez tysiące klientów sprzedawcę. Z naszej strony możemy Ci zarekomendować Super Drogerię, której ofercie bliżej przyjrzymy się pod koniec tego artykułu.

Jak nie kupić podróbki perfum?

Tutaj warto się trzymać jednej uniwersalnej zasady: nie kupujemy perfum od osób prywatnych, które oferują je na portalach ogłoszeniowych czy społecznościowych, często w absurdalnie niskich cenach.

Jeśli widzisz, że standardowa cena danego zapachu to około 300 zł za 100 ml flakonik, a ktoś w sieci oferuje rzekomo takie same perfumy za 100 zł, to coś tutaj ewidentnie nie gra i niemal na pewno jest to próba oszustwa.

Nawet szukając tanich perfum trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że markowe produkty nie są sprzedawane za np. 50 zł. Przy ograniczonym budżecie warto zatem postawić na zapachy mniej renomowanych producentów, niż wmawiać sobie, że ktoś altruistycznie sprzedaje markowe perfumy "po kosztach".

Tanie perfumy to propozycja nie tylko dla oszczędnych

Jeśli sądzisz, że po tanie perfumy sięgają wyłącznie gorzej sytuowane osoby, to wyprowadzimy Cię z błędu. W rzeczywistości kosmetyki z nieco niższej półki cenowej znajdują się w kręgu zainteresowania również osób, które po prostu lubią eksperymentować z zapachami i często je zmieniać.

To, że dane perfumy kosztują np. 200 zł za flakonik a nie 400 czy 600, niekoniecznie świadczy o ich gorszej jakości. Często stoi za tym mniejsza rozpoznawalność czy popularność danej marki. Uwierz, że wśród tańszych perfum naprawdę można znaleźć fantastyczne zapachy i prawdziwe perełki.

Rozważ zakup testera perfum

Jeśli od dawna masz na oku wymarzone perfumy, jednak ich cena nie spada i jest poza Twoim zasięgiem finansowym, to koniecznie rozejrzyj się za testerem tego zapachu. Wbrew mogącym pojawić się obawom, testery perfum są w 100% oryginalnymi, pełnowartościowymi produktami, które różnią się od tych sprzedawanych seryjnie wyłącznie opakowaniem zastępczym.

Jeśli więc nie zależy Ci na pięknym wyglądzie flakoniku i oryginalnym kartoniku, ponieważ nie kupujesz perfum na prezent, tylko dla siebie, to jak najbardziej możemy Ci polecić testery - są znacznie tańsze.

Po oryginalne tanie perfumy zajrzyj do Super Drogerii

W ofercie Super Drogerii znajdziesz m.in. najbardziej poszukiwane perfumy damskie, w tym kultowe już zapachy Chanel no. 5 czy Lancome La Vie Est Belle - szukaj ich pod adresem super-drogeria.pl/pl/menu/perfumy-damskie-217.html.

Jeśli natomiast interesują Cię perfumy męskie, na przykład marki Tom Ford, Hugo Boss, Yves Saint Laurent czy Paco Rabanne, to także znajdziesz je w stałej ofercie Super Drogerii pod adresem https://www.super-drogeria.pl/pl/menu/perfumy-meskie-218.html.

Super Drogeria to wyłącznie oryginalne perfumy z oficjalnej sieci dystrybucyjnej, w tym świetnie wycenione testery perfum, a także spory wybór kosmetyków do pielęgnacji skóry czy włosów. Z pełną ofertą tej popularnej drogerii internetowej zapoznasz się na jej stronie super-drogeria.pl.

Komentarze